model č. 70275 a č. 72078
Železnobrodské sklo Železný Brod
návrh 60./70. léta 20. stol.
výška vázy 27,5 cm,
délka misky 33,5 cm
hutní sklo
původní nálepka výrobce
Lit.: Vojta J.M.: No limits to improvement. In: Glass review, sv. 34/1979, č. 11, s. 24–26, obr. 5 (váza) a obr. 8 (mísa). Hill Mark: Hi Sklo Lo Sklo, Post War Czech Glass Design. Mark Hill Publishing, London 2008, s. 47 (popsáno jako Klinger Miloslav).