Cvrček Josef

Váza a mísa – 2 ks

model č. 70275 a č. 72078

Železnobrodské sklo Železný Brod

návrh 60./70. léta 20. stol.

výška vázy 27,5 cm,
délka misky 33,5 cm

hutní sklo

původní nálepka výrobce

Lit.: Vojta J.M.: No limits to improvement. In: Glass review, sv. 34/1979, č. 11, s. 24–26, obr. 5 (váza) a obr. 8 (mísa). Hill Mark: Hi Sklo Lo Sklo, Post War Czech Glass Design. Mark Hill Publishing, London 2008, s. 47 (popsáno jako Klinger Miloslav).

44 aukce 22

vyvolávací cena 2 500 Kč € 98

pol. č.1
aukce: 27
5 000 Kč / 207 €
vyvolávací cena:
11 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 27
3 000 Kč / 124 €
vyvolávací cena:
3 200 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 27
2 000 Kč / 83 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.4
aukce: 27
14 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 27
14 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 27
6 500 Kč / 269 €
vyvolávací cena: