Aukce 27
> Položka 11
Diviš Stanislav
Blue Velvet, 1998
akryl, plátno, rám, 80,5 x 70,5 cm
sign. na rubu “BLUE VELVET” Di
98/V.
11
aukce 27
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 658
Kolíbal Stanislav
Kompozice, 2007
27
5 000 Kč / 207 €
vyvolávací cena:
Lamr Aleš
Objekt, 1989
13
27
6 000 Kč / 249 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra
Hlava, 1994
14
27
14 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Kolíbal Stanislav
Bez názvu, 1989
15
27
18 000 Kč / 746 €
vyvolávací cena:
Knížák Milan
Plán města (část města), co zvolna teče, 1976-1982
16
27
190 000 Kč / 7 876 €
vyvolávací cena:
Sopko Jiří
Postavy, 1989
27
6 500 Kč / 269 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: