Oliva Ladislav st. (1933)

Váza "Žlutý korál", návrh r. 1963

Borské sklo Nový Bor, provoz Hantich (surovina), autorská práce, unikát, značeno a datováno "Oliva 1963", křišťálové sklo, malba kombinací stříbrné a měděné lazury doplněné transparentními smalty, výška 25,5 cm, velmi vzácné, Z autorova ateliéru. Srov.: Roubíček René: Ladislav Oliva. In: CGR 19/1964, č. 9, s. 274-277, obr. 8. Stehlík František: Sklářský výtvarník Ladislav Oliva. In: AV, sv. 3/1971, s. 118-135.Ricke 2005, s. 278, obr. 213.

46 aukce 29

vyvolávací cena 17 000 Kč € 664

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.1
aukce: 29
12 000 Kč / 469 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 29
35 000 Kč / 1 367 €
vyvolávací cena:
35 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 29
6 000 Kč / 234 €
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 29
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 29
95 000 Kč / 3 712 €
vyvolávací cena:
pol. č.6
aukce: 29
75 000 Kč / 2 930 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena: