Aukce 31
> Položka 123
Oplt Oldřich (1919-2001)
Camping v cizině, 1966
olej, plátno, rám, 46 × 65 cm
sign. PD OPLT 66, na rubu pap. Štítek Svaz československých výtvarných umělců, Praha
123
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 400
Hudeček Antonín (1872-1942)
Horské vřesoviště, kolem r. 1920
124
35 000 Kč / 1 400 €
vyvolávací cena:
Hudeček Antonín (1872-1942)
Horská krajina, kolem r. 1920
125
15 000 Kč / 600 €
vyvolávací cena:
Písecký Josef (1878-1954)
Moře,olej, lepenka, rám, 73,5 × 98,5 cm
126
16 500 Kč / 660 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Neznámý autor
Pražské střechy
127
11 000 Kč / 440 €
vyvolávací cena:
Svoboda Josef (1901-?)
Capri
128
43 000 Kč / 1 720 €
vyvolávací cena:
43 000 Kč
dosažená cena:
Vochoč Jan (1865-1920)
Mont Athos, 1899
129
25 000 Kč / 1 000 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena: