Aukce 37
> Položka 5
Trinkewitz Karel (1931-2014)
Mail art, 2003-2004
kombinovaná technika, papír 11 x 17 cm
sign. Karel Trinkewitz
5
aukce 37
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 73
Šimotová Adriena (1926-2014)
Strážci stolu - Vidlička, 1992
6
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
Šimotová Adriena (1926-2014)
Strážci stolu - Lžíce, 1992
7
20 000 Kč / 726 €
vyvolávací cena:
Kokolia Vladimír (*1956)
Bez názvu, 1993
8
10 000 Kč / 363 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor (1925-2012)
Bez názvu, 1980
9
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Kolíbal Stanislav (*1925)
Tao,1993
10
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Vasarely Viktor (1908-1997)
Bez názvu, 60. léta 20. stol.
11
4 000 Kč / 145 €
vyvolávací cena: