Aukce 37
> Položka 18
Kovanda Jiří (*1953)
Zig zag I, 1996
akryl, plátno, rám 20,5 x 20,5 cm
sign. na rubu na rámu J. Kovanda Zig zag I, 1996
18
aukce 37
vyvolávací cena
22 000 Kč
€ 799
dosažená cena
22 000 Kč
Kovanda Jiří (*1953)
Zig zag II, 1996
19
22 000 Kč / 799 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Trinkewitz Karel (1931-2014)
Mail art, 2004
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Trinkewitz Karel (1931-2014)
Mail art, 2003-2004
21
2 000 Kč / 73 €
vyvolávací cena:
Koblasa Jan (*1932)
Apokalypsa, 1969
22
4 500 Kč / 163 €
vyvolávací cena:
Janoušková Věra (1922-2010)
Hlava, 1998
23
14 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
Matal Bohumír (1922-1988)
Hlava, 1987
25
15 000 Kč / 545 €
vyvolávací cena: