Aukce 44
> Položka 99
Zamazal-Veris Jaroslav (1900–1983)
Abstraktní kompozice
olej, papír, rám, sklo, 54 x 37,5 cm, sign. PD Veris, na rubu papírové štítky
99
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 444
dosažená cena
12 000 Kč
Hodiny stolní rondokubistické
100
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena:
Krofta Alois, arch. (1888–1958)
Křeslo Alcron
101
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
Křeslo Alcron
102
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
Jutta Sika (1877–1964)
Čajová souprava – 9 ks
103
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
Váza Loetz Witwe
104
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
Likérová souprava – 7 ks
105
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena: