Aukce 44
> Položka 112
Štolfa Miroslav (*1930)
Zahřívání motorů, 1960
olej, sololit, rám, 55 x 52,5 cm, sign. PD Štolfa 60, na rubu popsáno
112
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 776
Motorkář
113
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Fuka Vladimír (1926–1977)
Z Jižních Čech, 1945
114
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
Jílek Jan (1905–1982)
Zátiší s vínem, džbánem a jablky, 1940
115
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
Kirchner Heinrych
Lampa Slévač
116
34 000 Kč / 1 258 €
vyvolávací cena:
Fuka Vladimír (1926–1977)
Periferie, 1946
117
22 000 Kč / 814 €
vyvolávací cena:
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Zátiší, 1942
118
38 000 Kč / 1 406 €
vyvolávací cena: