Slavíček Jan (1900–1970)
Zátiší s ovocem a kovovým pohárem
olej, plátno na kartonu, rám, sklo, 41 x 31 cm, sign. PD J. Slavíček, na rubu tužkou popsáno, razítko ČFVU, sbírkové evidenční razítko S 11363
147
vyvolávací cena
55 000 Kč
€ 2 036
dosažená cena
55 000 Kč