Psací stůl
Rakousko-Uhersko, kolem r. 1905, javor, očkový javor, palisandr (dýhování), měkké dřevo (konstrukční části), litá mosaz (kování), mosazný plech (armování nožek), psací stůl, na kónických hraněných nožkách spojených trnoží ve tvaru x, zásuvka v průčelí, zdobený intarzií s lineárním dekorem a geometricky stylizovaným florálním motivem, odkladní plocha částečně krytá černě zbarveným sklem (pozdější), rozměr 78 x 100 x 63 cm
163
vyvolávací cena
65 000 Kč
€ 2 406