Aukce 44
> Položka 169
Nejedlý Otakar (1883–1957)
Krajina z Korsiky
olej, plátno, rám, 116,5 x 82 cm, sign. PD Ot. Nejedlý
Odhadní cena 160 000–180 000 Kč.
169
vyvolávací cena
150 000 Kč
€ 5 551
dosažená cena
180 000 Kč
Vondrák Jaroslav, arch. (1881–1937)
Skříňka z kuchyňského mobiliáře ve stylu rondokubismu
170
26 000 Kč / 962 €
vyvolávací cena:
Jičínská Věra (1898–1961)
Maminčiny vějíře, 1953
171
36 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena:
Funkcionalistická stropnice
172
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Šimon Tavík František (1877–1942)
Přístav v New Yorku, 1929
173
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Voženílek Zdeněk (1929–1981)
Pod Eiffelovkou II, 1964
174
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
Voženílek Zdeněk (1929–1981)
Zima v Praze, 1961
175
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena: