kombinovaná technika, elektrické světlo, 62 × 42 × 42 cm
Přiloženo schéma k elektrickému programu díla. Objekt obsahuje kinetický prvek pohybující se ještěrky, která díky vnitřnímu nasvícení a programu běhá po povrchu jehlanu. Odhadní cena 220 000–250 000 Kč. Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. stol. zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum Nadace.