Aukce 47
> Položka 63
Šimotová Adriena 1926–2014
Dvojice, 50. léta 20. stol.
tužka, papír, pasparta, rám, sklo, 38,5 × 53 cm, sign. LD Adriena Šimotová
Pravost díla potvrdil PhDr. Jiří Machalický.
63
aukce 47
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 705
dosažená cena
18 000 Kč
Šimotová Adriena 1926–2014
Střihy, 1970
64
47
26 000 Kč / 1 018 €
vyvolávací cena:
Žáček Josef *1951
Ephémerismus, 1993
65
47
65 000 Kč / 2 546 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Mladějovský Josef *1986
Tečka, čárka, 2011
66
47
50 000 Kč / 1 958 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena 1926–2014
Torzo, 1980
47
20 000 Kč / 783 €
vyvolávací cena:
Lhoták Kamil 1912–1990
Bez názvu, 1971
68
47
10 000 Kč / 392 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Janoušková Věra 1922–2010
Bez názvu, 1974
69
47
34 000 Kč / 1 332 €
vyvolávací cena: