Aukce 47
> Položka 157
Multrus Josef (1898–1957)
V zahradě
olej, plátno, rám, 50 × 65 cm, sign. PD Multrus
157
aukce 47
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 880
Boettinger Hugo 1880–1934
Soubor kreseb – 5 ks, 1914–1917
159
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
LOETZ JOHANN WITWE, fa
160
47
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena:
Viléma Kralika syn, fa
Váza s mosaznou montáží
161
47
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max 1873–1962
Kytice, kolem r. 1909
162
47
130 000 Kč / 5 092 €
vyvolávací cena:
240 000 Kč
dosažená cena:
Macoun Gustav 1892–1934
Zasněžená krajina, 1916
163
47
28 000 Kč / 1 097 €
vyvolávací cena:
Mervart Augustin 1889–1968
Podzimní krajina, 1921
164
47
38 000 Kč / 1 488 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena: