Aukce 49
> Položka 7
Kolář Jiří 1914–2002
Ruka, 1964
koláž, papír, rám, sklo, 28 × 20,5 cm, sign. PD JK 64
Provenience: Ze sbírky přítele Jiřího Koláře.
7
aukce 49
vyvolávací cena
17 000 Kč
€ 666
dosažená cena
17 000 Kč
Novák Ladislav 1925–1999
Bez názvu, 1995
8
28 000 Kč / 1 097 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Fára Libor 1925–1988
Kompozice, 1984
9
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
Fára Libor 1925–1988
Šálek, 1985
10
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
Novák Ladislav 1925–1999
Bez názvu, 1995
11
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Koreček Miloš 1906–1989
Bez názvu, 1988–1989
5 500 Kč / 216 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
Koreček Miloš 1906–1989
Graffokalk, 1988
13
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: