Aukce 49
> Položka 44
Stolička
Čechy, 10./20. léta 20. stol., dýhované a soustružené dřevo, rozměr 23 × 31 × 31 cm
aukce 49
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 313
dosažená cena
8 000 Kč
Nástěnné kubistické hodiny
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
46
3 000 Kč / 117 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Květník
47
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Květináč
48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Klavírní sedátko
12 000 Kč / 470 €
vyvolávací cena:
Lustr
50
90 000 Kč / 3 526 €
vyvolávací cena: