Aukce 49
> Položka 138
Dvorský Bohumír 1902–1976
Podzimní krajina
olej, plátno, rám, 38 × 55 cm, sign. PD Boh. Dvorský
138
aukce 49
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 1 411
Jiroudek František 1914–1991
Krajina s vodou, 1943
139
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
140
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
Hlavín Jindřich 1877–1958
Pár při siestě, 1945
141
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
Loos Adolf 1870–1933
Nástěnné hodiny
142
32 000 Kč / 1 254 €
vyvolávací cena:
Švabinský Max 1873–1962
K 10. výročí samostatnosti
143
3 500 Kč / 137 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Myslbek Josef Václav 1848–1922, Franta Anýž, fa
Návrhy pro pomník sv. Václava – 4 ks
144
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena: