Aukce 49
> Položka 202
Dámský psací stůl
Čechy, podle návrhu M. Breuera z r. 1928, výroba pravděpod. fa Slezák, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, subtilní stolek se zásuvkou a šuplíky, rozměr 98 × 69 × 44 cm
202
aukce 49
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 784
Breuer Marcel 1902–1981
Hnízdové stolky B-9 C – 4 ks
203
24 000 Kč / 940 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Lustr Mars Čechy, 20./30. léta 20. stol.
204
22 000 Kč / 862 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Foltýn František 1891–1976
Abstraction, création – Composition, 1934
205
28 000 Kč / 1 097 €
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Breuer Marcel 1902–1981
Židle B 34 – 2ks
206
14 000 Kč / 549 €
vyvolávací cena:
Funkcionalistická stropnice
207
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
Podstavec
208
16 000 Kč / 626 €
vyvolávací cena: