Foltýn František 1891–1976
Abstraction, création – Composition, 1934
litografie, papír, 66/150, pasparta, 62,5 × 51 cm, sign. PD Foltýn F. 1934
Kompozice patří do alba Abstraction Création Art Non Figurativ (první vydání Paříž 1932). Pozdější edice litografie byla vydána a autorsky signována v Moravské galerii v Brně. Dílo se nachází ve stálých sbírkách Moravské galerie v Brně.
205
aukce 49
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 097
dosažená cena
38 000 Kč