Mucha Alfons 1860–1939
Lorenzaccio
litografie, papír, 35,5 × 14 cm, sign. PD v tisku Mucha, PD slepotiskové razítko Vydalo Les Maittres de l‘Affi che PL. 114 Imprimerie Chaix.
Publikováno: srov. Rennert Jack: Mucha, La collection Ivan Lendl. Paris 1988, s. 19.
240
aukce 49
vyvolávací cena
26 000 Kč
€ 1 019