Lhoták Kamil 1912–1990
Hvězdárna, 1953
suchá jehla, papír, rám, sklo, 16 × 24,5 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 53
Provenience: Z významné sbírky. Lit.: Šteffek Libor: Kamil Lhoták grafické dílo v kontextu ostatní tvorby. Libor Šteffek vlastním nákladem 2015, s. 184, obr. G 254. Uvedeno v soupisu díla Kamila Lhotáka pod č. G 254
23
aukce 50
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 538
dosažená cena
36 000 Kč