Aukce 50
> Položka 25
Hudeček František 1909–1990
Postava, 1944
suchá jehla, papír, rám, sklo, 23,5 × 17 cm, sign. PD tužkou Fr. Hudeček 44
Provenience: Z významné sbírky.
25
aukce 50
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 347
dosažená cena
11 000 Kč
Hudeček František 1909–1990
Měsíční krajina, 1944
26
50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Rosenthal, fa
Mísa
27
50
16 000 Kč / 617 €
vyvolávací cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Poezie struktury linie, 2009
28
50
11 000 Kč / 424 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Poezie struktury linie, 2009
29
50
11 000 Kč / 424 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Sýkora Zdeněk 1920–2011
Poezie struktury linie, 2009
50
11 000 Kč / 424 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Kolíbal Stanislav *1925
50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: