Aukce 50
> Položka 49
Vochoč Jan 1965–1920
Výjev ze zimní Prahy, 1911
olej, karton, rám, sklo, 30 × 43 cm, sign. PD Jan Vochoč 1911 Praha
aukce 50
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 079
Sedátko
50
50
9 000 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
Uzávěry vinných lahví – 2 ks
51
50
8 000 Kč / 308 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Uzávěry vinných lahví – 2 ks
52
50
8 000 Kč / 308 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Stropní svítidlo
53
50
6 000 Kč / 231 €
vyvolávací cena:
Psí a kočičí koncert – miniaturní plastika
54
50
5 500 Kč / 212 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
Viléma Králíka syn, Lenora, fa
50
10 000 Kč / 386 €
vyvolávací cena: