Aukce 50
> Položka 65
Veselý Aleš *1953
Bez názvu, 1969
lept, papír, autorský tisk, pasparta, rám, sklo, 43 × 29,5 cm, sign. UD tužkou Aleš Veselý 69
65
aukce 50
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 308
dosažená cena
8 000 Kč
Kolář Jiří 1914–2002
Portrét
66
50
12 000 Kč / 463 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
Těžítko Tatra
50
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří 1914–2002
Bez názvu, 1983
68
50
15 000 Kč / 578 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Koberec červené trojúhelníky
69
50
16 000 Kč / 617 €
vyvolávací cena:
Vecchiet Franco *1941
Abstraktní kompozice, 1977
70
50
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Chatrný Ivan 1928–1983
Bez názvu, 70. léta 20. stol.
71
50
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena: