Kučerová-Záveská Hana 1904–1944, Hynek Gottwald, fa
Křeslo
Čechy, Ústí nad Orlicí, 30. léta 20. stol., návrh H. Kučerová-Záveská, výroba fa Gottwald, mořená a lakovaná dřevěná překližka, područky, ohýbaná trubková konstrukce, rozměr 72 × 61 × 57 cm, restaurováno