Bibus František, fa
Cigártaška
čsl. punc, vtlačené fi remní značky, Československo, 30. léta 20. stol., výroba F. Bibus, stříbro, ryzost 800/1000, hmotnost 116,50 g, uvnitř zlaceno, původní textilní guma, obdélná krabice s víkem na stěžejce stroze architektonicky řešena, dřevěná vložka, rozměr 9 × 7,5 × 1,3 cm
182
aukce 50
vyvolávací cena
2 000 Kč
€ 77
dosažená cena
6 000 Kč