Aukce 1
> Položka 4
Bibus František, Moravská Třebová
Mísa
značeno FB, puncováno 800/1000
4
aukce 1
vyvolávací cena
8 000 Kč
Sandrik, Československo
Mísa
5
1
10 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Kalamář s víkem zdobeným dudkem
6
1
16 500 Kč
vyvolávací cena:
Moser, Karlovy Vary
7
1
9 000 Kč
vyvolávací cena:
Moser, Karlovy Vary
Popelník
8
1
5 000 Kč
vyvolávací cena:
Moser, Karlovy Vary
9
1
8 000 Kč
vyvolávací cena:
ERICH J. WEISS AND CO
Mísa
10
1
19 000 Kč
vyvolávací cena: