František Bibus
Sada příborů - 63 ks
značeno FB, čsl. punc 800/1000, Čechy, 30. léta 20. stol., stříbro, hmotnost brutto 3 323 g, 1 velká naběračka, 1 naběračka na omáčku, 1 naběračka na grog, 1 kleště na cukr, 1 servírovací lžíce, 1 vidlička na maso, 1 lopatka na ryby, 1 lopatka na dezert, 1 lopatka na předkrm, šestiosobní předkrmový, jídelní a dezertní příbor, 6 čajových a 6 kávových lžiček
5
aukce 4
vyvolávací cena
28 500 Kč
dosažená cena
31 000 Kč