Dóza s víkem

Čechy, pravděpod. Bechyně, 1. třetina 20. stol., bělnina, glazováno, zlacený a malovaný dekor, dóza ve tvaru pyramidy s masivním úchytem na víku ve tvaru hroznů, výška 20 cm

273 aukce 24

vyvolávací cena 19 000 Kč € 744