J. & J. Kohn

Květinový stolek

Rakousko-Uhersko, počátek 20. stol.,
výroba fa J.&J. Kohn, ohýbané mořené bukové dřevo, dřevěná ohýbaná kostra s kruhovou horní deskou na
4 nožkách, nová hnědá politura, výška 75 cm,
ø desky 40 cm, restaurováno

275 aukce 24

vyvolávací cena 4 000 Kč € 157

dosažená cena 4 500 Kč