Stříbrný pohár
zn. I.C. 1774, puncováno ruskými punci, Carské Rusko, vročeno 1774, stříbro, silně zlaceno, hmotnost 64,20 g, celoplošný tepaný dekor ptáků, výška 7,2 cm
Přiložen Odborný posudek puncovního úřadu.
157
aukce 13
vyvolávací cena
65 000 Kč
€ 2 395