Konvolut sklenic – 3 ks
Čechy, 2. pol. 19. stol., 3 ks: upomínkový pohár – čiré sklo s červenou měďnatou lazurou, broušený čtvercový dekor, v polích broušené a leptané motivy přání a čočky (výška 15,7 cm); sklenice s optickým dekorem, tzv. optička, čiré sklo s červenou měďnatou lazurou a zlacením (částečně setřeno), malá sklenice – čiré sklo přejímané bílým, probrušovaný a zlacený dekor doplněn malovanými motivy pestrých lučních květů
172
aukce 18
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 500