Beyermann & Co.

Čechy, Haida, kolem r. 1915, výroba fa Beyermann & Co., kobaltové sklo, celoplošný malovaný dekor redukčními barvami, motiv lesního zátiší s mlýnem, výška 28 cm Firma Beyermann & Co. vznikla v Haidě v r. 1865 a byla činná do 30. let 20. stol. Její produkce zpočátku ponejvíce sestávala z užitkového skla. Po r. 1930 se produkce sklárny zaměřila na volnou tvorbu. Jen malá část zboží byla signována.

227 aukce 18

vyvolávací cena 3 000 Kč € 125

pol. č.228
aukce: 18
5 000 Kč / 208 €
vyvolávací cena:
pol. č.229
aukce: 18
20 000 Kč / 833 €
vyvolávací cena:
pol. č.230
aukce: 18
3 000 Kč / 125 €
vyvolávací cena:

pol. č.231
aukce: 18
15 000 Kč / 625 €
vyvolávací cena:
pol. č.292
aukce: 18
2 500 Kč / 103 €
vyvolávací cena:
2 800 Kč
dosažená cena:
pol. č.293
aukce: 18
3 500 Kč / 146 €
vyvolávací cena: