Tereszczuk Peter
Kalamář
vtlač. zn. TU, sign. P. Tereszczuk, Rakousko, Vídeň, 1. třetina 20. stol., bronz, slonovina, kalamář s plastikou chlapce, víčkem na stěžejce a odkladní plochou na psací náčiní, obličej chlapce vyřezáván ze slonoviny, délka 21,8 cm, chybí vložka
231
aukce 18
vyvolávací cena
15 000 Kč
€ 625