Aukce 23
> Položka 19
Pitřík Přemysl
U přístavu
olej, sololit
50 x
45 cm
, rám
sign. PD Přemysl Pitřík
19
aukce 23
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 173
Gabriel Michal
Strom, 2004
23
60 000 Kč / 2 302 €
vyvolávací cena:
David Jiří
Speckle, 1992
21
23
80 000 Kč / 3 069 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
Nikl Petr
Zvíře, 90. léta
22
23
8 500 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Gabriel Michal
Krabice
23
23
15 000 Kč / 575 €
vyvolávací cena:
Gabriel Michal
Panter
24
23
120 000 Kč / 4 604 €
vyvolávací cena:
Špaňhel Jakub
Kytka, 2008
25
23
60 000 Kč / 2 302 €
vyvolávací cena: