Aukce 24
> Položka 13
Nikl Petr
litografie, autorský tisk, papír
70 x 50 cm
sign. PD Petr Nikl, LD A.T.
13
aukce 24
vyvolávací cena
4 000 Kč
€ 157
Veselý Petr
Kmen stromu, 1992
14
24
1 000 Kč / 39 €
vyvolávací cena:
1 000 Kč
dosažená cena:
Veselý Petr
Okno
15
24
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
Merta Jan
Podlaha malíře, 2001–2005
16
24
330 000 Kč / 12 916 €
vyvolávací cena:
330 000 Kč
dosažená cena:
David Jiří
z cyklu Butterflies in my stomach, 2008
18
24
30 000 Kč / 1 174 €
vyvolávací cena:
Kintera Krištof
One or Two or Crowd, 2008
24
50 000 Kč / 1 957 €
vyvolávací cena:
Neznámý autor
Objekt
24
7 500 Kč / 293 €
vyvolávací cena: