Matal Bohumír

Dvojice u pomníku, 1984

triptych, olej, sololit, dřevo, 25 x 51cm

sign. PD MATAL 84,

sign. na rubu Matal 84, Dvojice u pomíku

8 aukce 28

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 305

dosažená cena 32 000 Kč

pol. č.9
aukce: 28
5 000 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.10
aukce: 28
8 500 Kč / 347 €
vyvolávací cena:
10 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.11
aukce: 28
12 000 Kč / 489 €
vyvolávací cena:

pol. č.12
aukce: 28
8 000 Kč / 326 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.13
aukce: 28
10 000 Kč / 408 €
vyvolávací cena:
pol. č.14
aukce: 28
18 000 Kč / 734 €
vyvolávací cena: