Boštík Václav (1913-2005)

Krajina, 1963

uhel, papír, pasparta, rám, sklo, 31 x 43,5 cm
sign. PD Boštík

Provenience: Soukromá sbírka, v 60. letech zakoupeno v Díle. Lit.: Srp Karel: Václav Božtík, Galerie Zdeněk Sklenář 2011. Práce patří do souboru uhlových kreseb z r. 1963, zařazených na zlínskou výstavu UB12 (1964), v nichž je patrná tvůrčí inspirace dílem J. Šímy.
17 aukce 33

vyvolávací cena 85 000 Kč € 3 287

pol. č.18
aukce: 33
5 000 Kč / 193 €
vyvolávací cena:
pol. č.19
aukce: 33
1 600 000 Kč / 61 872 €
vyvolávací cena:
1 600 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.20
aukce: 33
16 500 Kč / 638 €
vyvolávací cena:

pol. č.21
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
pol. č.22
aukce: 33
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
pol. č.23
aukce: 33
11 000 Kč / 425 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: