Sýkora Zdeněk (1910-2011)

Bez názvu, 1990

olej, plátno, autorský rám, 98 x 96 cm
sign. PD Sýkora 90
odhadní cena 1 700 000 - 2 000 000 Kč

Reprodukováno: v Revue Art II/2006 u rozhovoru se Zdeňkem Sýkorou "(Ne)očekávané náhody".
19 aukce 33

vyvolávací cena 1 600 000 Kč € 61 872

dosažená cena 1 600 000 Kč

pol. č.20
aukce: 33
16 500 Kč / 638 €
vyvolávací cena:
pol. č.21
aukce: 33
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
pol. č.22
aukce: 33
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:

pol. č.23
aukce: 33
11 000 Kč / 425 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.24
aukce: 33
2 500 Kč / 97 €
vyvolávací cena:
3 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.25
aukce: 33
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: