Aukce 33
> Položka 27
Skála František ml. (*1956)
Bez názvu, 2001
akvarel, tužka, papír, rám, sklo, 23 × 20 cm
sign. PD František Skála 2001
27
vyvolávací cena
8 000 Kč
€ 309
Novák Ladislav (1925-1999)
Acnavi a já nešťastník, 1996
28
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
Marková Cecilie (1911-1998)
Bez názvu, 1973
29
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Marková Cecilie (1911-1998)
Bez názvu, 1952
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Nikl Petr (*1960)
Kapesníček, 2011
55 000 Kč / 2 127 €
vyvolávací cena:
Váňa Dušan (*1982)
Hrušky, 2 ks
32
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Mainer Martin (*1959)
Sedm statečných, 1986
90 000 Kč / 3 480 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena: