Skála František ml. (*1956)

Bez názvu, 2001

akvarel, tužka, papír, rám, sklo, 23 × 20 cm
sign. PD František Skála 2001

27 aukce 33

vyvolávací cena 8 000 Kč € 309

pol. č.28
aukce: 33
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
pol. č.29
aukce: 33
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
pol. č.30
aukce: 33
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:

pol. č.31
aukce: 33
55 000 Kč / 2 127 €
vyvolávací cena:
pol. č.32
aukce: 33
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.33
aukce: 33
90 000 Kč / 3 480 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena: