Aukce 33
> Položka 31
Nikl Petr (*1960)
Kapesníček, 2011
olej, plátno, 90 x 80 cm
sign. na rubu Petr Nikl 2011
vyvolávací cena
55 000 Kč
€ 2 127
Váňa Dušan (*1982)
Hrušky, 2 ks
32
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Mainer Martin (*1959)
Sedm statečných, 1986
90 000 Kč / 3 480 €
vyvolávací cena:
180 000 Kč
dosažená cena:
Moldovan Kurt (1918-1977)
Z cyklu Alenka v říši divů, 1973
9 000 Kč / 348 €
vyvolávací cena:
Bačkovský Jan (*1957)
Papoušci, 1987
95 000 Kč / 873 674 €
vyvolávací cena:
Typlt Lubomír (*1975)
Pinocchio, 2004
36
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
Typlt Lubomír (*1975)
Bez názvu, 2004
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena: