Moldovan Kurt (1918-1977)
Z cyklu Alenka v říši divů, 1973
černobílá litografie, dvojlist ruční papír, 86/150
sign. PD Moldovan
Jeden ze souboru 24 litografií na motivy Alenky v říši divů. V nákladu 150 kusů vydalo nakladatelství Tusch, Vídeň 1973.Tisky z tohoto souboru se nachází například ve sbírkách Essl Muzea ve Vídni.
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 348