Moldovan Kurt (1918-1977)

Z cyklu Alenka v říši divů, 1973

černobílá litografie, dvojlist ruční papír, 86/150
sign. PD Moldovan

Jeden ze souboru 24 litografií na motivy Alenky v říši divů. V nákladu 150 kusů vydalo nakladatelství Tusch, Vídeň 1973.Tisky z tohoto souboru se nachází například ve sbírkách Essl Muzea ve Vídni.
34 aukce 33

vyvolávací cena 9 000 Kč € 348

pol. č.35
aukce: 33
95 000 Kč / 873 674 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:
pol. č.37
aukce: 33
18 000 Kč / 696 €
vyvolávací cena:

pol. č.38
aukce: 33
120 000 Kč / 4 640 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.39
aukce: 33
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.40
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: