Mainer Martin (*1959)

Autoportrét v zelí, 1988

olej, překližka, rám, 180 × 105 cm
sign. PD MAINER 88, na rubu zn. Mainer, Hlava v zelí

Martin Mainer, významný představitel skupinových výstav Konfrontací 80. let. Laureát ceny Jindřicha Chalupeckého v r. 1993. Působil jako pedagog v ateliéru malby na FaVU VUT v Brně, v současné době vede ateliér malby na AVU v Praze.
38 aukce 33

vyvolávací cena 120 000 Kč € 4 640

dosažená cena 120 000 Kč

pol. č.39
aukce: 33
14 000 Kč / 541 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.40
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.41
aukce: 33
7 000 Kč / 271 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.42
aukce: 33
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
pol. č.43
aukce: 33
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.44
aukce: 33
32 000 Kč / 1 237 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena: