Mainer Martin (*1959)
Autoportrét v zelí, 1988
olej, překližka, rám, 180 × 105 cm
sign. PD MAINER 88, na rubu zn. Mainer, Hlava v zelí
Martin Mainer, významný představitel skupinových výstav Konfrontací 80. let. Laureát ceny Jindřicha Chalupeckého v r. 1993. Působil jako pedagog v ateliéru malby na FaVU VUT v Brně, v současné době vede ateliér malby na AVU v Praze.
38
vyvolávací cena
120 000 Kč
€ 4 640
dosažená cena
120 000 Kč