Kolínská Jitka (1930-1992)
Ovečka
olej, kombinovaná technika
plátno na kartonu, 38 × 40,5 cm
Provenience: Z pozůstalosti Jitky Kolínské od pana Vašíčka, přítele autorky. Konzultováno s doc. PhDr. Marií Klimešovou PhD.
56
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 547
dosažená cena
40 000 Kč