Matal Bohumír (1922-1988)

Kolo, 1949

olej, karton, rám, sklo, 33 x 33 cm
sign. PN Matal 49, UD tužkou Matal, s věnováním Josefovi K.

Konzultováno s MUDr. Janem Vykoukalem, sběratelem Skupiny 42.
62 aukce 33

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 083

dosažená cena 120 000 Kč

pol. č.63
aukce: 33
80 000 Kč / 3 094 €
vyvolávací cena:
pol. č.64
aukce: 33
150 000 Kč / 5 800 €
vyvolávací cena:
pol. č.65
aukce: 33
2 000 Kč / 77 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.66
aukce: 33
40 000 Kč / 1 546 €
vyvolávací cena:
pol. č.67
aukce: 33
190 000 Kč / 7 347 €
vyvolávací cena:
380 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.68
aukce: 33
12 000 Kč / 464 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena: