Matal Bohumír (1922-1988)
Kolo, 1949
olej, karton, rám, sklo, 33 x 33 cm
sign. PN Matal 49, UD tužkou Matal, s věnováním Josefovi K.
Konzultováno s MUDr. Janem Vykoukalem, sběratelem Skupiny 42.
62
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 083
dosažená cena
120 000 Kč