Nowak Willi (1886-1977)

Labská krajina, 1951

olej, plátno, rám, sklo, 52 x 82 cm
sign. PD W.Nowak 1951
odhadní cena 120 000 - 170 000 Kč

Přiložen znalecký posudek PhDr. Viléma Jůzy z r. 1996. Odborně posouzeno a konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Z posudku PhDr. V. Jůzy: Malíř W. Nowak je významný příslušník zakladatelské generace českého moderního umění, člen Osmy. Obraz je "charakterizován jako malířská metafora kosmologické jednoty světa s důrazem na hodnoty domova a intimity... Obraz je velmi hodnotnou prací reprezentativní povahy a nepochybné společenské funkce."
69 aukce 33

vyvolávací cena 110 000 Kč € 4 254

dosažená cena 110 000 Kč

pol. č.70
aukce: 33
80 000 Kč / 3 094 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.71
aukce: 33
160 000 Kč / 6 187 €
vyvolávací cena:
260 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.72
aukce: 33
22 000 Kč / 851 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.73
aukce: 33
25 000 Kč / 967 €
vyvolávací cena:
31 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.74
aukce: 33
24 000 Kč / 928 €
vyvolávací cena:
pol. č.75
aukce: 33
250 000 Kč / 9 667 €
vyvolávací cena:
250 000 Kč
dosažená cena: