Slavíček Antonín (1870-1910)

Orání, kolem r. 1900

olej, plátno na lepence, rám, 26 x 49 cm
sign. PD AS
odhadní cena: 180 000 - 250 000 Kč

Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové. Z posudku PhDr. J. Orlikové:„Posuzované dílo zobrazuje motiv kravského spřežení, který Slavíčka zajímal zejména kolem roku 1900. ...Slavíček pro sebe typicky nechává prosvítat podložku obrazu a pracuje velmi uvolněnou barevnou skvrnou.
71 aukce 33

vyvolávací cena 160 000 Kč € 6 187

dosažená cena 260 000 Kč

pol. č.72
aukce: 33
22 000 Kč / 851 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.73
aukce: 33
25 000 Kč / 967 €
vyvolávací cena:
31 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.74
aukce: 33
24 000 Kč / 928 €
vyvolávací cena:

pol. č.75
aukce: 33
250 000 Kč / 9 667 €
vyvolávací cena:
250 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.76
aukce: 33
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena:
pol. č.77
aukce: 33
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena: