Slavíček Antonín (1870-1910)
Orání, kolem r. 1900
olej, plátno na lepence, rám, 26 x 49 cm
sign. PD AS
odhadní cena: 180 000 - 250 000 Kč
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové. Z posudku PhDr. J. Orlikové:„Posuzované dílo zobrazuje motiv kravského spřežení, který Slavíčka zajímal zejména kolem roku 1900. ...Slavíček pro sebe typicky nechává prosvítat podložku obrazu a pracuje velmi uvolněnou barevnou skvrnou.
71
vyvolávací cena
160 000 Kč
€ 6 187
dosažená cena
260 000 Kč