Chad Václav (1923-1945)
Antický motiv, 1944
olej, plátno, rám, 30 × 37 cm
zn. na rubu na rámu Václav Chad Antický motiv 1944
odhadní cena 40 000 - 70 000 Kč
Konzultováno s PhDr. Hanou Rousovou. Talentovaný a nadějný malíř Václav Chad vytvořil během svého krátkého života silné a naléhavé obrazy, které inspirovaly a ovlivnily poválečnou uměleckou generaci. „Obraz „Antický motiv“ patří k Chadových inspiracím starými mistry, zejména Rubensem.“
73
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 967
dosažená cena
31 000 Kč