Aukce 33
> Položka 80
Lacinová Sylva (*1923)
Spící, začátek 60. let
patinovaná pálená hlína, v. 27 cm
sign. S. Lacinová
80
vyvolávací cena
4 500 Kč
€ 174
dosažená cena
5 000 Kč
Komárek Vladimír (1928-2002)
Kabát na židli, 1988
81
25 000 Kč / 967 €
vyvolávací cena:
37 000 Kč
dosažená cena:
Kafka Jaroslav (1896-1973)
Bez názvu, 1945
82
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Lada Josef (1887-1957)
Rozzuřený býček
83
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
Hanzl Oldřich (1921-1992)
Bez názvu, 60.-70. léta 20. století
84
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
Famíra Emanuel (1900-1970)
Periferie (Libeň), 1944
85
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kadula Josef (1920-1985)
Bez názvu, kolem poloviny 60. let
86
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: