Aukce 33
> Položka 81
Komárek Vladimír (1928-2002)
Kabát na židli, 1988
olej, plátno, rám, 45 x 30 cm
sign. PD V. Komárek 88
81
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 967
dosažená cena
37 000 Kč
Kafka Jaroslav (1896-1973)
Bez názvu, 1945
82
3 000 Kč / 116 €
vyvolávací cena:
Lada Josef (1887-1957)
Rozzuřený býček
83
16 000 Kč / 619 €
vyvolávací cena:
Hanzl Oldřich (1921-1992)
Bez názvu, 60.-70. léta 20. století
84
20 000 Kč / 773 €
vyvolávací cena:
Famíra Emanuel (1900-1970)
Periferie (Libeň), 1944
85
15 000 Kč / 580 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Kadula Josef (1920-1985)
Bez názvu, kolem poloviny 60. let
86
8 000 Kč / 309 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
Srp Karel (1893-1986)
Bez názvu, 1966-67
87
4 000 Kč / 155 €
vyvolávací cena: